20:19:00

Co gdzie znajdziesz

Cześć, 

Jeśli udało Ci się trafić do mnie, bo chcesz zobaczyć co tworzę, śmiało rozgość się na blogu, ale i na  fanpage na FB i Instagramie. Zobaczysz tam, co robiłam do tej pory, jakie zestawy i zabawki wyszły spod mojej igły. Zobaczysz też moje autorskie tkaniny, projektowane przy współpracy świetnych polskich grafików i drukowane w Polsce. Na blogu w archiwum możesz zobaczyć moje pierwsze wytworzone zabawki, ale też poczytać o różnych innych pracowniach, które polecam oraz zobaczysz, gdzie podróżuję z Pididziakiem, czyli królikiem. Jeśli szukasz czegoś na prezent, to zapraszam do sklepu www.pidida.pl .  Jeśli nie do końca masz pomysł co to ma być, ale masz w głowie już jakąś kolorystykę, tam znajdziesz gotowe produkty. 

A jeśli po prostu nie masz czasu i chcesz zrobić szybkie zakupy, to  w ofercie sklepu może jest już to, czego szukasz.


Jeśli chcesz czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego i indywidualnego, chcesz zrobić komuś prezent z okazji narodzin, chrzcin, urodzin czy po prostu z sympatii,  napisz do mnie karolina@pidida.pl lub odezwij się na FB.

Ustalimy razem szczegóły, kolorystykę, wzór, haft. Możemy dopisać imię, datę urodzenia, czy co tylko Ci się zamarzy.Projektuję dla dzieci. I Ty możesz w tym brać udział!


 Dla mnie satysfakcją jest to, że mogę stworzyć coś oryginalnego tylko dla Ciebie, a Ty będziesz cieszyć się z tego, że uczestniczysz w tworzeniu. Prezenty własnoręczne to coś wyjątkowego i ze mną możesz go zrobić. Ja go wykonam, a po drodze każdy szczegół skonsultujemy, by efekt był zgodny z Twoją wizją.

Jeśli chcesz ze mną popracować, napisz do mnie. Jeśli chcesz się rozejrzeć, wejdź do sklepumoże już mam to czego szukasz. Wybierz tą drogę która najbardziej Ci odpowiada. A tymczasem śledź bloga, fanpage i Instagram. Do usłyszenia :)


Karolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz