23:02:00

DIY- jak uszyć śpiworek dla przedszkolaka
Nareszcie jest! Mój pierwszy DIY z instrukcją jak uszyć śpiworek.

Spróbujcie swoich sił, jeśli macie ochotę same (lub sami) sprawić podobny swojemu dziecku.Może to być, w zależności od rozmiarów obranych, zarówno śpiworek dla przedszkolaka, jak i dla mniejszego dziecka, jako śpiworek wakacyjny. Taka rzecz, przyda się w wielu sytuacjach, w przedszkolu, na wypady na weekend albo do babci.

Nie jest trudny do uszycia, natomiast dla osoby początkującej w szyciu może być kłopotliwy, przede wszystkim ze względu na wszywanie zamka oraz sam gabaryt śpiworka. Link do instrukcji znajduje się tutaj. Po kliknięciu będziecie mieć gotowy pdf do ściągnięcia lub wydrukowania.

Podzielcie się koniecznie, jeśli uszyjecie śpiworek. Wszelkie uwagi krytyczne co do DIY również mile widziane, naniosę poprawki, gdzie uważacie, że trzeba coś dokładniej wytłumaczyć.

Powodzenia


2 komentarze:

  1. Nigdy nie byłam szczególnie utalentowana, jeśli chodzi o takie rzeczy - a szkoda...Najwyżej guzik potrafię przyszyć, a i to zawsze ukłuję się w palce ;)Zazdroszczę talentu!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za miły komplement. A w kwestii szycia, zawsze warto spróbować :) najlepiej od rzeczy prostszych. Ja też często kłuję się w palce szpilkami :)

      Usuń